Tudor Motors

Tudor Motors

Share

Importator de autovehicule rulate cu kilometraj certificat și garanție.

21/07/2026

Toyota Hilux – construită pentru orice provocare. 💪🔥
Putere, rezistență și un design care nu trece neobservat.

📍Disponibilă la Tudor Motors.

Photos from Tudor Motors's post 16/07/2026

Prezența nu se explică. Se remarcă.
BMW X7 îmbină eleganța, performanța și confortul într-un mod care atrage privirile fără să le caute.

În curând la Tudor Motors. 🔥

Photos from Tudor Motors's post 10/07/2026

Invincible în orice situație. ❤️

Performanță, tehnologie și fiabilitate într-un pickup care nu face compromisuri.
📍 Toyota Hilux Invincible 2022, disponibil acum la Tudor Motors.

Pickup

Photos from Tudor Motors's post 06/07/2026

Putere, eleganță și confort într-un singur model. ✨

Mercedes-Benz GLE 53 AMG 4MATIC+ îmbină perfect sportivitatea specifică AMG cu rafinamentul și confortul unui SUV premium. Cu un motor Mild Hybrid de 435 CP și tracțiune integrală 4MATIC+, fiecare călătorie devine o experiență de neuitat.

✔️ An fabricație: 2020
✔️ 53.764 km
✔️ Cutie automată
✔️ Tracțiune integrală 4MATIC+

📍 Disponibil acum la Tudor Motors.
📩 Contactează-ne pentru mai multe informații sau programează un test drive.

Photos from Tudor Motors's post 27/06/2026

Jeep Wrangler 2.8 CRD AT Rubicon, combinația perfectă între performanță, confort și spirit aventurier.

Un model din 2013, echipat cu motor diesel de 2.8L și 200 CP, transmisie automată și tracțiune integrală, pregătit pentru orice provocare.

📌 Kilometraj: 145.954 km
📌 Interior roșu premium

Vă așteptăm la Tudor Motors pentru o experiență la volan și un test drive.

24/06/2026

Un BMW îți oferă plăcerea de a conduce. Garanția extinsă îți oferă liniștea de a te bucura de fiecare kilometru.

BMW X1 xDrive20d M Sport
✔️ Doar 3.000 km
✔️ Garanție extinsă până la 4 ani / 200.000 km
✔️ Pachet M Sport
✔️ Driving Assistant Plus
✔️ Head-Up Display
✔️ BMW Live Cockpit Professional

Drive with confidence.

📍 Tudor Motors – Parc Auto DN1
📞 0723 777 700

23/06/2026

Căutarea mașinii potrivite începe cu locul potrivit.

La Tudor Motors găsești o selecție atent aleasă de autoturisme, consultanță dedicată și soluții complete de finanțare, astfel încât procesul de achiziție să fie cât mai simplu.

✔️ Mașini verificate
✔️ Finanțare disponibilă
✔️ Buy-Back
✔️ Import la comandă
✔️ Test drive

📍 Te așteptăm în Parcul Auto DN1
Șos. București–Ploiești 180, București

📞 0723 777 700

Hai să găsim împreună mașina potrivită pentru tine.

Photos from Tudor Motors's post 22/06/2026

Masina pe care o cauti poate fi mai aproape decat crezi.

La Tudor Motors iti oferim solutii de finantare adaptate atat pentru persoane fizice, cat si pentru companii.

✔ Credit auto
✔ Leasing financiar
✔ Aprobare rapida
✔ Rate flexibile
✔ Consultanta pe tot parcursul procesului

Tu alegi masina. Noi ne ocupam de restul.

📍 Sos. Bucuresti-Ploiesti 180 (DN1), Bucuresti
📞 0723 777 700

Tu alegi masina. Noi ne ocupam de restul.

📩 Contacteaza-ne pentru o simulare personalizata.

20/06/2026

Ford ST💙
Compact, sportiv, și mereu gata de drum.

Te așteptăm la Tudor Motors.

Want your business to be the top-listed Autos & Automotive Service in Bucharest?
Click here to claim your Sponsored Listing.

Category

Telephone

Address


Șoseaua București-Ploiești 180
Bucharest
015016

Opening Hours

Monday 09:00 - 18:00
Tuesday 09:00 - 18:00
Wednesday 09:00 - 18:00
Thursday 09:00 - 18:00
Friday 09:00 - 18:00
Saturday 09:00 - 15:00